Emine Arslan Keleş Kimdir?

Özlem Bozkurt Kimdir


HEM ANNE HEM ÇALIŞAN KADIN OLMAK…

Eğer sizde hem doyasıya anneliğinizi yaşamak,  hem de üreten, çalışan, fayda sağlayan bir kadın olmak istiyorsanız LR’ı dinlemelisiniz. LR’ın bana kattığı en güzel değer anneliğim ile çalışma hayatım arasında beni tercih yapmak zorunda bırakmamasıdır.

Otuzaltı yaşındayım. Altı ve birbuçuk  yaşlarında iki oğlum var. Avcılar Ticaret Meslek Lisesi Muhasebe bölümü mezunuyum. Hem aileme yük olmamak, hemde kendi ayaklarım üzerinde durabilmek için stajla birlikte başlayan çalışma hayatıma devam ederken  Anadolu Üniversitesi  Açıköğretim Fakültesi İşletme Bölümünü bitirdim. Çalışmayı, paylaşmayı, üretmeyi hep sevdim. Yıllık izinlerimi genelde kullanmazdım.

Her kadın gibi hamile olduğumu ailemize bir ferdin katılacağını öğrendiğimde çok mutlu oldum. 29 Nisan 2011’de oğlum Ömer Faruk ailemize katıldı. Ve ben anneliğimi doyasıya yaşamak, bebeğimi kendim büyütmek için işten ayrılmak zorunda kaldım. Eşimin elektrik mühendisi olması gelirinin evimizi geçindirmeye yetecek olması ve işten ayrılıyor olmak o zaman özgürlük gibi gelmişti.  Maalesef özel sektörde çalışma saatleri ve şartları çok yorucu ve ikisini bir arada yürütebilmem çok zordu. Tüm bunları daha sonra uzun uzun paylaşacağım.

6 Haziran 2014’te bir sinek ısırığıyla önce Aloe vera acil durum spreyi ile daha sonra LR Health&Beauty firmasının pazarlama planıyla tanıştım. En büyük iyi kilerimden, şükür sebeplerimden ikinci Oğlum Emir Alp 5 Ekim 2015 doğumlu ve ben bu sefer bebeğimi büyütmek için işimi bırakmak zorunda kalmadım. Hissettiğim şey ÖZGÜRLÜKTÜ.

Şu an Lr kariyerimde Gümüş Organizasyon Lideriyim. İyi bir gelirim var. Şirketimin bulunduğum ünvanda tahsis ettiği Mercedes C 200 aracı kullanıyoruz. Eşimle birlikte organizasyonumuzu kuruyor, farklı şehirlerde toplantılar düzenliyor, ekibimize destek oluyoruz. Ve tüm bunları çocuklarımız yanımızdayken hem gezip eğlenerek, hem de tatil yaparak gerçekleştiriyoruz. Çalışacağımız zamanı, şartları biz belirleyebiliyoruz. Ben ürünleri kullandım, memnun kaldım ve tavsiye ettim. Yazımı okuyan, sayfamı takip eden herkesin en azından belkide hayatını değiştirecek bu iş fırsatını denemesini canı gönülden isterim. 

Sevgilerimle

Özlem Bozkurt  

 

                       

Hakkımızda

HAKKIMIZDA :

Profesyonelce uzun çalışmalar sonrası hobi kiti halinde amatör resim bilgisi ile...

  • Abone Ol
Sitemizde ve uygulamamızda çerezler kullanılmaktadır. Buradan İnceleye Bilirsiniz..